Firma D&D SERVICE KAMIENIARSTWO Kazimiera Żoch swoje pierwsze kroki stawiała na początku lat 90 ubiegłego wieku. Wówczas głównie produkowane były nagrobki, elementy wystroju wnętrz takie jak blaty, parapety, schody. Obecnie rozszerzany jest profil działalności o produkcję elementów budowlanych. Na przestrzeni lat zbudowaliśmy kompletny park maszyn, który pozwala na pełną obróbkę granitu, marmuru, piaskowca oraz innych materiałów. Daje nam to olbrzymie możliwości produkcyjne w połączeniu z konkurencyjnymi cenami.

Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników jest naszym niebywałym atutem. Pomimo automatyzacji i komputeryzacji naszych maszyn i urządzeń nie zapominamy, że fach mamy przede wszystkim w rękach.
Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, zapotrzebowaniom polecamy nasz zakład. Jesteśmy w stanie wykonać Państwa zamówienia zarówno te małe jak i te wielkie z jednakową starannością o każdy detal. Terminowość i rzetelność to nasze cechy potwierdzone przez wielu naszych klientów. Świadczymy również usługi dla lokalnego rynku kamieniarskiego. Oferujmy usługowe cięcie bloków granitowych, polerowanie, formatowanie slabów i płyt, płomieniowanie.

Przyszłość naszej firmy jest oparta na doświadczeniu, solidności i zaufaniu jakim darzą nas nasi Klienci. Daje nam to możliwości rozwoju i doskonalenia się w branży kamieniarskiej a co za tym idzie świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Wyroby produkowane są wg specyfikacji technicznej określanej w normach na wyroby budowlane.

Wybierając D&D SERVICE KAMIENIARSTWO otrzymujesz:

  • produkty wysokiej jakości
  • krótkie terminy realizacji zamówień
  • atrakcyjne ceny

Dane Kontaktowe

 

tel. 509 95 35 30
tel. 501 727 444

ul. Morska 5
58-150 Strzegom

e-mail: ddservice.kam@wp.pl

 Copyright 2015 | Kamieniarstwo